1.20 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.0000494898 Bitcoin (BTC) si 80.36 Doge

Group statistics

Members:
859
Threads:
837
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Peste Tot Esti Tu - Discutii

AllieM

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
219.87
Fan Adevărat!
188.00 Puncte
Și eu mă uit la drame dar cu final fericit :D, dacă nu e fericit, renunț la el, dar îmi plac și comediile romantice :cool:
Mi-ar plăcea să știu turcă să am de unde alege că ei sunt experți la drame.
Pentru comedii, prefer comediile americane, că-s mai scurte episoadele :D

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,866.72
Fan Adevărat!
8.00 Puncte
Prietenia lor s-a sfârșit
Aybüke Pusat și Furkan Andıç, sunt protagoniștii serialului difuzat de Fox Tv ‘Her Yerde Sen/Peste tot ești tu’. Eylem İpek Şafak, de la emisiunea mondenă „Gel Konuşalım/Vino să vorbim„, susține că între cei doi ar exista o relație de dragoste.
1568108211287.png
1568108231477.png
Aybüke Pusat este prietenă cu Dilan Çiçek Deniz, fosta iubită a lui Furkan Andıç.
Prietenia reală dintre Aybüke Pusat și Dilan Çiçek Deniz s-ar fi sfârșit.
Cât privește prietenia virtuală, Aybüke Pusat ar fi încetat să o mai urmărească pe Instagram. Ca urmare a acestu gest, Dilan Çiçek Deniz i-ar fi dat unfollow.
Dilan Çiçek Deniz și Aybüke Pusat erau prietene încă din 2014. Acestea au participat la Miss Turkey 2014 și s-au clasat pe locurile 2 și 3. Locul 1 a fost ocupat de Amine Gülşe.
Primele patru clasate au reprezentat Turcia în diverse concursuri internaționale.
1568108264289.png
Dilan Çiçek Deniz şi Furkan Andıç s-au despărțit în urmă cu nouă luni!
1568108362319.png
Serialul „Her yerde sen/Peste tot ești tu„, cu Aybüke Pusat şi Furkan Andıç în rolurile principale, s-a situat pe primul loc la toate categoriile de public: Total (general), AB (Elite) și ABC (comercial).

viața cu aromă de cafea

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
Aybüke Pusat și Furkan Andıç, sunt protagoniștii serialului difuzat de Fox Tv ‘Her Yerde Sen/Peste tot ești tu’. Eylem İpek Şafak, de la emisiunea mondenă „Gel Konuşalım/Vino să vorbim„, susține că între cei doi ar exista o relație de dragoste.
View attachment 7533
View attachment 7534
Aybüke Pusat este prietenă cu Dilan Çiçek Deniz, fosta iubită a lui Furkan Andıç.
Cât privește prietenia virtuală, Aybüke Pusat ar fi încetat să o mai urmărească pe Instagram. Ca urmare a acestu gest, Dilan Çiçek Deniz i-ar fi dat unfollow.
Dilan Çiçek Deniz și Aybüke Pusat erau prietene încă din 2014. Acestea au participat la Miss Turkey 2014 și s-au clasat pe locurile 2 și 3. Locul 1 a fost ocupat de Amine Gülşe.
Primele patru clasate au reprezentat Turcia în diverse concursuri internaționale.
View attachment 7535
View attachment 7536
Serialul „Her yerde sen/Peste tot ești tu„, cu Aybüke Pusat şi Furkan Andıç în rolurile principale, s-a situat pe primul loc la toate categoriile de public: Total (general), AB (Elite) și ABC (comercial).

viața cu aromă de cafea
:oops::oops::oops:
O fii adevărat :rolleyes:?

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
2,866.72
Fan Adevărat!
8.00 Puncte
poate fetele s-or fii certat, să zicem că asa ar puta fii, dar că ei 2 sunt ]mpreună, nu știu ce să zic, că și de can și demet s-au scris atâta și liniște totală, așa că la fel, ar putea fii sau nu împreună.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
23.10
Fan Adevărat!
68.00 Puncte
poate fetele s-or fii certat, să zicem că asa ar puta fii, dar că ei 2 sunt ]mpreună, nu știu ce să zic, că și de can și demet s-au scris atâta și liniște totală, așa că la fel, ar putea fii sau nu împreună.
De aceea nu știu dacă să cred :D

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
361.06
Fan Adevărat!
50.00 Puncte
View attachment 7533
View attachment 7534
View attachment 7535
View attachment 7536

viața cu aromă de cafea
Fac un cuplu frumos ❤️❤️❤️