1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
957
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! Peste tot esti tu episodul 17

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
se incurca lucrurile. ce cauta demir la ea
Eu zic că e legat de muncă sau mai bine zis e legat de "s-a terminat totul" și vrea să o facă și pe mumi să înțeleagă și de aceea merge să discute. Zice el în trailar "voi rezolva totul" sau ceva de genul, cred că se refera și la situația firmei dar și la viața lui personală.

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
217.96
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Eu zic că e legat de muncă sau mai bine zis e legat de "s-a terminat totul" și vrea să o facă și pe mumi să înțeleagă și de aceea merge să discute. Zice el în trailar "voi rezolva totul" sau ceva de genul, cred că se refera și la situația firmei dar și la viața lui personală.
Sa speram ca doar atât si nu se impaca cu mumi. Ca il bantui :p, doar ii este frica;)

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Her Yerde Sen

rezumat ep 21Demir face o miscare pentru a rezolva toate problemele dupa ce pleaca din casa.

Greutatea datoriei din companie creste, tensiunea dintre Demir si Burak, creste si ea, si din aceasta cauza, Burak, actioneaza din nou impotriva lui Demir.

Selin, care este singura acsa, isi invita mereu prietenii la ea. In timp ce un musafir surpriza o bucura pe Selin, obstacolul numit Demir se iveste in calea lor.

Burak, care crede ca Eylul a renuntat la el, ia brusc o decizie care creeaza si mai multe probleme.

Un nou ep, Sambata, 9 Noiembrie, ora 19.00, FOX tv

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
217.96
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Her Yerde Sen

rezumat ep 21Demir face o miscare pentru a rezolva toate problemele dupa ce pleaca din casa.

Greutatea datoriei din companie creste, tensiunea dintre Demir si Burak, creste si ea, si din aceasta cauza, Burak, actioneaza din nou impotriva lui Demir.

Selin, care este singura acsa, isi invita mereu prietenii la ea. In timp ce un musafir surpriza o bucura pe Selin, obstacolul numit Demir se iveste in calea lor.

Burak, care crede ca Eylul a renuntat la el, ia brusc o decizie care creeaza si mai multe probleme.

Un nou ep, Sambata, 9 Noiembrie, ora 19.00, FOX tv
Multumim Danuta ❤️❤️❤️