1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
957
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! Serial nou: Dragă istorie-SEVGİLİ GEÇMİŞ

AllieM

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
1,531.28
Fan Adevărat!
549.00 Puncte
Bună tuturor,

Eu sunt un fel de șoarece de internet care e la curent cu tot ce apare nou prin Turcia.
Sau cel puțin la nivel de seriale.

Așa încât vă pun mai jos trailer-ul la noua serie TV care va începe pe 25.10.
Media din Turcia spune că va concura cu siguranță la rating cu Hercai, Peste tot ești tu și celelalte seriale care se difuzează vinerea.
O să revin curând și cu prezentarea posterului și a poveștii (dacă e cineva interesat).
Mie îmi place de Sevda încă de când juca în Yasak Elma (Fructul interzis) așa încât mă voi uita, cel puțin la primul episod.

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
432.88
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Bună tuturor,

Eu sunt un fel de șoarece de internet care e la curent cu tot ce apare nou prin Turcia.

Media din Turcia spune că va concura cu siguranță la rating cu Hercai, Peste tot ești tu și celelalte seriale care se difuzează vinerea.
O să revin curând și cu prezentarea posterului și a poveștii (dacă e cineva interesat).
Mie îmi place de Sevda încă de când juca în Yasak Elma (Fructul interzis) așa încât mă voi uita, cel puțin la primul episod.

mulțumim, ești o drăguță!!!

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
217.96
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Bună tuturor,

Multumim, AllieM sunt asa de multe episoade ca nu stii pe care sa le vezi mai intai.
Ziua este foarte mica, macar de ar avea mai multe ore ;)

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
195.87
Fan Adevărat!
257.00 Puncte
Bună tuturor,

Mi se pare interesant și îmi plac si actorii ,așa că am decis de pe acum....mă voi uita :)

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
195.87
Fan Adevărat!
257.00 Puncte
Vezi că si Ask Aglatir e pe lista.
Promo-ul la acesta insa arata foarte bine
Nu stiu ce are ,dar m a atras ...Eu am o chestie dacă încep să mă uit și mă atrage mă uit ,daca nu renunț...Kuzgun mi la recomandat Dănuța, și mi a plăcut maxim din prima

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Sevgili Gecmis / "Dragă trecutule " .

Filmările noului serial ce va fi difuzat in Turcia de STAR Tv Dragă trecutule sunt in plina desfăsurare in Izmir .
Distribuția este formată din : ECE USLU ,Emre Kinay , Sevda Erginci , Sekin Ozdemir , Burak Celik ,Ozge Ozacar .
Serialul va fi prezent intre ofertele pretigiosului târg de conținut Tv de la Cannes Molcom 2019 in perioada 14 -17 octombrie.
Povestea impresionantă a serialului este despre trei surori care care nu se stiu , trei femei care luptă cu greutățile care duc către adevăr .