1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
957
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! Serial nou: Dragă istorie-SEVGİLİ GEÇMİŞ

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Ece Uslu sarà Cahide Esen Karalar.

Chahide este mama celor trei surori!

Viața fericită a lui Cahide este distrusă în clipa când moare soțul său. Cahide rămâne cu trei fice una de 3 ani, una de 2 ani și cea mica de șase luni.
Condamnata la 24 de ani, viața sa a luat sfârșit. Ea este de acord sa își dea fetele la orfelinat și nu vrea ca acestea sa crească în închisoare. FB_IMG_1570391669077.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
DEREN. Deren este o fata foarte frumoasa, inteligenta și muncitoare.
Crescuta într-o familie bogata și cu obiceiuri de clasa înaltă.
Ea este o fata modernă, culta și foarte amabilă.
A absolvit facultatea cu un grad foarte mare.
Este frumoasa și bine îngrijită dar nu stie sa se arate.
Deren nu a fost îndrăgostită niciodată, până în clipa când la întâlnit pe Kenan.
Sunt foarte atrași unul de celalalt din primul moment. FB_IMG_1570391839913.jpg

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
93,248.95
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
@Gigi mie îmi place să fac surprize, dar pe de altă parte mă simt prost să țin lumea curioasă așa încât nu știu ce să fac :)
Eu spun sa incepem cu in gand bun acum in acesta seara de duminica si sfarsit de saptamana si sa le spunem. Insa tu decizi ...pentru ca depinde de tine in primul rand.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Özge Ozacar va fi Azra Ylmaz. Crescută într-o familie cu probleme financiare, Azra are trei surori. Ea își câștiga bani cântând într-un local. Dar dorința sa cea mai mare, este de a aduce pe piața un cd al sau.
Cei care o cunosc pe Azra știu foarte bine ca este mai bine pentru ei dacă sunt prietenii și nu düşmanı sai.
Azra își împarte camera cu sora sa mai mica pe nume Çilem.
Când ajunge în Güneşi Bahçe, Mahir este prima persoana pe care o întâlnește.

Cam asta ar fi personajul Azra. FB_IMG_1570391945960.jpg

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Elif can Ongurlar va fi Çilem Doğan.
Ea este cea mai mica dintre surori
A crescut împreună cu Azra și a fost mereu urmărită de aceasta.
Este o tipa care se ascunde în spatele fetei sale de înger. Poate ca nu face asta intenționat, dar obișnuiește sa trăiască așa.
Durerea de pe chipul sau nevinovat a susținut-o întotdeauna.
Motivul ca a crescut orfana îi dă un foarte mare avantaj în ceea ce face.

Cred ca ea va fi tipa nesuferita. FB_IMG_1570391995564.jpg

AllieM

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
1,531.28
Fan Adevărat!
549.00 Puncte
Dănuța, pentru moment nu e vorba de traducerea serialului, pentru că nici nu a început.
După ce văd primul episod și sunt sigură că nu mă dă soțul afară din casă (glumesc) dacă-mi place și ne place tuturor și cumva se leagă lucrurile (@Archangel Michael).

Până atunci, admin a fost îndeajuns de binevoitor și drăguț și vom începe traducerea episodelor din Ask Aglatir (Dragostea te va face să suferi) despre care am tot vorbit eu pe aici.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Nu știu dacă pentru tine e o surpriză plăcută, dar eu m-am bucurat foarte tare :)
Sincer? Nu :D Asta ma atras pe mine si daca se va traduce ma voi uita...daca nu asta e.
Poate ma voi uita si la celalalt daca se mai termina din serialele pe care le-am inceput :D

AllieM

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
1,531.28
Fan Adevărat!
549.00 Puncte
Sincer? Nu :D Asta ma atras pe mine si daca se va traduce ma voi uita...daca nu asta e.
Poate ma voi uita si la celalalt daca se mai termina din serialele pe care le-am inceput :D
Să nu spunem niciodată, niciodată.
Eu la acesta aștept primul episod. Arată foarte bine și dacă nu noi, sigur îl va lua cineva la tradus.

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
432.88
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Dănuța, pentru moment nu e vorba de traducerea serialului, pentru că nici nu a început.
După ce văd primul episod și sunt sigură că nu mă dă soțul afară din casă (glumesc) dacă-mi place și ne place tuturor și cumva se leagă lucrurile (@Archangel Michael).

Până atunci, admin a fost îndeajuns de binevoitor și drăguț și vom începe traducerea episodelor din Ask Aglatir (Dragostea te va face să suferi) despre care am tot vorbit eu pe aici.
să fie într-un ceas bun!!!!!!!!!!!! chiar este o alegere foarte bună, e o veste și o surpriză frumoasă. mulțumesc.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte

:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
Super!
O veste minunată pentru început de săptămână :)

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
217.96
Fan Adevărat!
61.00 Puncte

Sa fie intr-un ceas bun.
Multumim frumos AllieM si tie admin.