1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
957
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! Serial nou: Dragă istorie-SEVGİLİ GEÇMİŞ

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Superb este vorba despre o poveste de viata uluitoare, episodul începe cu nunta lui İpek e Tekin care este o nunta de răzbunare, İpek pe patul de moarte a promis tatălui sau ca va lua înapoi tot ceea ce le aparține della Tekin. Din acest motiv este costransa sa se căsătorească cu Tekin chiar dacă acesta este un om bolnav de gelozie și o bate mereu ca după aceea sa ii spună ca o iubește. Deren provine dintr-o familie bună de medici dar în momentul în care află adevărul toată lumea sa se da peste cap și începe sa își amintească ca defapt mama sa adoptivă nu a iubito niciodată acum are o explicație. Azra este o fata bună și respectată de toți în cartierul sau, ea cântă într-un bar pentru asi câștiga esistenza, într-o seara se găsește în casa unul mafiot din cauza prietenilor sai, ea reușește sa scape din casa acelui om dar este urmărită de el și nu mai are unde se duce așa că o suna pe sora sa Çilem în toiul nopți dar acesta doarme și la telefon îi răspunde iubitul acestea, spunându-i lui Azra sa o lase în pace pe Çilem și ca ei se vor căsători și nu o mai poate controla pe Çilem. Azra se găsește în toiul nopți pe străzi ca nu are unde merge și la cine apela. Atunci își aduce aminte de scrisoarea trimisa pentru sora sa și pleacă acolo dându-se drep Çilem.

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
Superb este vorba despre o poveste de viata uluitoare, episodul începe cu nunta lui İpek e Tekin care este o nunta de răzbunare, İpek pe patul de moarte a promis tatălui sau ca va lua înapoi tot ceea ce le aparține della Tekin. Din acest motiv este costransa sa se căsătorească cu Tekin chiar dacă acesta este un om bolnav de gelozie și o bate mereu ca după aceea sa ii spună ca o iubește. Deren provine dintr-o familie bună de medici dar în momentul în care află adevărul toată lumea sa se da peste cap și începe sa își amintească ca defapt mama sa adoptivă nu a iubito niciodată acum are o explicație. Azra este o fata bună și respectată de toți în cartierul sau, ea cântă într-un bar pentru asi câștiga esistenza, într-o seara se găsește în casa unul mafiot din cauza prietenilor sai, ea reușește sa scape din casa acelui om dar este urmărită de el și nu mai are unde se duce așa că o suna pe sora sa Çilem în toiul nopți dar acesta doarme și la telefon îi răspunde iubitul acestea, spunându-i lui Azra sa o lase în pace pe Çilem și ca ei se vor căsători și nu o mai poate controla pe Çilem. Azra se găsește în toiul nopți pe străzi ca nu are unde merge și la cine apela. Atunci își aduce aminte de scrisoarea trimisa pentru sora sa și pleacă acolo dându-se drep Çilem.
Mulțumim Dănuța, chiar aștept să îl văd

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Sevgili Gecmis
rezumat ep 2
Dupa moartea lui Tekin, İpek si Deren sunt devastate si nu stiu ce sa faca. İn ciuda a tot ce s-a intamplat, Azra continua sa-si pastreze sangele rece.
Dupanunta si dupa atacul oamenilor lui Refik, Sinan are o problema cu Tekin Malik. El incepe sa-l caute ca sa-l confrunte cu tot ce s-a intamplat, dar nu reuseste sa-l gaseasca. İnsistenta lui Sinan de a-l gasi pe Tekin, le pune pe fete in dificultate.
Pe Deren care se intoarce in İzmir si la spital, o asteapta o surpriza. Cemal, care a salvat-o in ultima clipa pe Cilem, o aduce la spitalul detinut de familia lui Deren, pentru tratament. Cilem e intr-o stare foarte proasta.
Refik il considera vinovat pe Sinan de disparitia lui Tekin.
Cat timp toate astea se intampla afara, Cahide se pregateste pt eliberarea din inchisoare. Dar chiar inainte de eliberare, are un vizitator surpriza, pe Cemal. Cemal are o propunere pentru Cahide.
Un nou ep, Vineri, 1 Noiembrie, ora 20.00, STAR tv

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Sevgili geçmiş
Episodul 2 - promo 2

CAHIDE : Unde sunt ele, Cemal?
CEMAL : Shhh!
Am o propunere pentru tine, înainte.
CAHIDE : Te omor! Te omor!

ÇILEM : Nu mă voi mai simți niciodată bine.

Mama lui Ipek : Ce faci în mașina fiului lui Tekin?

AZRA : Să nu îmi spui că îți place băiatul ăla.

KENAN : Nu am niciun motiv rațional pentru care am venit aici.
Cred că am vrut să te văd râzând.
Am vrut să văd strălucirea acestor ochi frumoși.

MAHIR : Çilem?
AZRA : Mi-am trădat cea mai bună prietenă.

DEREN : Poată că ai un motiv mai mare de a trăi, decât ce ai pierdut.

AZRA : Știi când șansele ca ceva să nu funcționeze cresc?
Atunci când iubirea este implicată.

SINAN : De obicei nu greșesc, însă am greșit în legătură cu tine.

IPEK : Dacă ne întâlneam altundeva, pe altă stradă ..
Dacă ar fi fost ceva..
Ceva mic ..
Nu ar fi fost totul altfel? FB_IMG_1572536116458.jpg FB_IMG_1572536118352.jpg FB_IMG_1572536120851.jpg