1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
957
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Fan Adevarat! Serial nou: Dragă istorie-SEVGİLİ GEÇMİŞ

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
217.96
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Sevgili geçmiş
Episodul 2 - promo 2

CAHIDE : Unde sunt ele, Cemal?
CEMAL : Shhh!
Am o propunere pentru tine, înainte.
CAHIDE : Te omor! Te omor!

ÇILEM : Nu mă voi mai simți niciodată bine.

Mama lui Ipek : Ce faci în mașina fiului lui Tekin?

AZRA : Să nu îmi spui că îți place băiatul ăla.

KENAN : Nu am niciun motiv rațional pentru care am venit aici.
Cred că am vrut să te văd râzând.
Am vrut să văd strălucirea acestor ochi frumoși.

MAHIR : Çilem?
AZRA : Mi-am trădat cea mai bună prietenă.

DEREN : Poată că ai un motiv mai mare de a trăi, decât ce ai pierdut.

AZRA : Știi când șansele ca ceva să nu funcționeze cresc?
Atunci când iubirea este implicată.

SINAN : De obicei nu greșesc, însă am greșit în legătură cu tine.

IPEK : Dacă ne întâlneam altundeva, pe altă stradă ..
Dacă ar fi fost ceva..
Ceva mic ..
Nu ar fi fost totul altfel? View attachment 8353 View attachment 8354 View attachment 8355
Multumim Danuta. Pare a fi un film frumos.

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Sevgili Geçmiş
rezumat ep 3
Cu Sinan arestat, speculatiile despre İpek si surorile ei au incetat pe moment. Totusi, İpek, care impreuna cu ceilalti stiu ca Sinan e nevinovat, e nemultumita de situatie.
Deren e in urmarirea documentelor care le pot duce la parintii biologici si le da informatii despre trecut. Kenan face o miscare ca sa o ajute pe Deren in efortul ei.
Azra vine cu un plan nou, care sa le scoata pe cele trei fete de sub orice banuiala. Ea pleaca in İzmir cu Mahir, dar cand Azra se ciocneste de Çilem, are loc o uriasa confruntare.
Cahide se gandeste la propunerea lui Cemal si se hotaraste sa accepte propunerea dar cu o conditie.
Un nou ep, Vineri, 8 Noiembrie, ora 19.00, STARtv

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
Sevgili Geçmiş
rezumat ep 3
Cu Sinan arestat, speculatiile despre İpek si surorile ei au incetat pe moment. Totusi, İpek, care impreuna cu ceilalti stiu ca Sinan e nevinovat, e nemultumita de situatie.
Deren e in urmarirea documentelor care le pot duce la parintii biologici si le da informatii despre trecut. Kenan face o miscare ca sa o ajute pe Deren in efortul ei.
Azra vine cu un plan nou, care sa le scoata pe cele trei fete de sub orice banuiala. Ea pleaca in İzmir cu Mahir, dar cand Azra se ciocneste de Çilem, are loc o uriasa confruntare.
Cahide se gandeste la propunerea lui Cemal si se hotaraste sa accepte propunerea dar cu o conditie.
Un nou ep, Vineri, 8 Noiembrie, ora 19.00, STARtv
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Eu nu aș accepta propunerea :D

Boiangiu dana

Well-Known Member
Staff member
Moderator
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
405.21
Fan Adevărat!
1,007.00 Puncte
Sevgili Gecmis

rezumat ep 4

Ipek este din nou intr-o pozitie dificila acum ca fabrica a ars si toata marfa a fost distrusa. Fetele fac tot ce pot ca sa gaseasca bani. Deren e constienta ca daca vre asa-si ajute sora va trebuie sa sacrifice multe. Kenan e ocupat sa afle cine a dat foc la fabrica.

Cemal asteapta cu nerabdare ca Cahide sa fie eliberata din inchisoare,dar vestile oribile pe care le primeste il obligat sa plece acasa pentru a o salva pe Cilem.

Cahide este eliberata din inchisoare. Ca sa fie sigur ca Cemal nu va rani fetele, ea hotaraste sa dispara. Cemal ii pierde urma Cahidei.Cum Cahide pleaca din Izmir, ea nu stie de surprizele care o asteapta.

Ca sa gaseasca bani, Ipek face un plan si il pune in miscare.Totusi, sinan, care crede ca ea se va inalni cu Tekin, nu o lasa sa plece singura.

Okan, care a aflat unde este Azra de la Cemal, ajunge in Gunesli Bahce cu oamenii sai si lucrurile incep sa se complice foarte mult.

Un nou ep, Vineri, 15 Noiembrie, ora 19.00, STAR tv

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
217.96
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Sevgili Gecmis

rezumat ep 4

Ipek este din nou intr-o pozitie dificila acum ca fabrica a ars si toata marfa a fost distrusa. Fetele fac tot ce pot ca sa gaseasca bani. Deren e constienta ca daca vre asa-si ajute sora va trebuie sa sacrifice multe. Kenan e ocupat sa afle cine a dat foc la fabrica.

Cemal asteapta cu nerabdare ca Cahide sa fie eliberata din inchisoare,dar vestile oribile pe care le primeste il obligat sa plece acasa pentru a o salva pe Cilem.

Cahide este eliberata din inchisoare. Ca sa fie sigur ca Cemal nu va rani fetele, ea hotaraste sa dispara. Cemal ii pierde urma Cahidei.Cum Cahide pleaca din Izmir, ea nu stie de surprizele care o asteapta.

Ca sa gaseasca bani, Ipek face un plan si il pune in miscare.Totusi, sinan, care crede ca ea se va inalni cu Tekin, nu o lasa sa plece singura.

Okan, care a aflat unde este Azra de la Cemal, ajunge in Gunesli Bahce cu oamenii sai si lucrurile incep sa se complice foarte mult.

Multumim Danuta ❤️❤️❤️

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
Sevgili Gecmis

rezumat ep 4

:oops::oops:o_Oo_O