Group statistics

Members:
844
Threads:
666
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Important! Top 25 locuri romantice din romania

Memi

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
2,468.17
Fan Adevărat!
57.00 Puncte
Cu mocanita pe Valea Vaserului
O calatorie cu trenul cu abur prin salbaticia Viseului de Sus poate fi cel mai romantic lucru pe care l-ati putea face pentru persoana iubita. In marea aventura se parcurg 60 de kilometri prin paduri dese, se tranverseaza poduri, veti intra prin tunele ca sa iesiti pe pajisti insorite.Mirific...

Attachments

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
93,751.96
Fan Adevărat!
0.00 Puncte
Cu mocanita pe Valea Vaserului
O calatorie cu trenul cu abur prin salbaticia Viseului de Sus poate fi cel mai romantic lucru pe care l-ati putea face pentru persoana iubita. In marea aventura se parcurg 60 de kilometri prin paduri dese, se tranverseaza poduri, veti intra prin tunele ca sa iesiti pe pajisti insorite.Mirific...
Ti-am atribuit 3 puncte pentru locatie pe care ne-ai ajutat sa o descoperim. Frumos loc!

gina giana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
168.78
Fan Adevărat!
35.00 Puncte
..Parcul Eutopia Gardens......Se afla la 10 km de Arad, în apropierea localităţii Mândruloc , este cel mai mare rozariu din țară și din sud-estul Europei, găzduind peste 2.000 de soiuri de trandafiri din toate colţurile lumii, mulţi dintre ei premiaţi cu aur la diferite competiţii internaţionale.....Parcul se întinde pe 25 de hectare, din care trei hectare sunt plantate cu trandafiri... parfumul lor te cucerește de la sute de metri distanță.....merita vizitat

ellaH

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
1,307.88
Fan Adevărat!
103.00 Puncte
..Parcul Eutopia Gardens......Se afla la 10 km de Arad, în apropierea localităţii Mândruloc , este cel mai mare rozariu din țară și din sud-estul Europei, găzduind peste 2.000 de soiuri de trandafiri din toate colţurile lumii, mulţi dintre ei premiaţi cu aur la diferite competiţii internaţionale.....Parcul se întinde pe 25 de hectare, din care trei hectare sunt plantate cu trandafiri... parfumul lor te cucerește de la sute de metri distanță.....merita vizitat
am cautat imagini si e de vis acest parc! multumesc pt informatii!

gina giana

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
168.78
Fan Adevărat!
35.00 Puncte
eu de ce nu am primit puncte aici???

Ady&darius

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
459.63
Fan Adevărat!
42.00 Puncte
Eu pot sa spun despre Maramures zona Viseu si sighet unde poti merge cu Mocanita un loc superb, in Viseu se pastreaza traditia si este foarte frumos recomand cu drag .