1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
867
Threads:
1009
Discussions:
16
Photos:
12

Latest posts

• FAZAN
  • Fazan

Group events

Pasarea Matinala

Uitati-va la Sanem ce priviri ii ofera soacrei

Archangel Michael

Well-Known Member
Staff member
Fan Adevărat!
Top 50
Oracol (XOR)
92,540.96
Fan Adevărat!
1.00 Puncte
E simpatica foc, eu o prefer asa decat femeia "puternica" cum a creat o scenarista... Rar mai gasesti femei de genul asta in schimb femei egale cu barbatii sunt peste tot. (Sper sa nu ma intelegeti gresit.) Prefer simplitatea zic... :)
De aceeasi parere sunt si eu.

Last edited:

Petruta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
721.26
Fan Adevărat!
28.00 Puncte
E simpatica foc, eu o prefer asa decat femeia "puternica" cum a creat o scenarista... Rar mai gasesti femei de genul asta in schimb femei egale cu barbatii sunt peste tot. (Sper sa nu ma intelegeti gresit.) Prefer simplitatea zic... :)
De aceiasi parere sunt si eu. Dar dupa si un zambet. ;)

ela86

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
215.47
Fan Adevărat!
17.00 Puncte
De aceeași părere sunt și eu. I se potrivește de minune rolul așa cum este simpatica, distractivă, cu capul in nori câte o dată, sincer îmi este greu sa mi-o imaginez jucând rolul unei femeie puternice .

ela86

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
215.47
Fan Adevărat!
17.00 Puncte
Pai ce i-a placut lui Can cel mai mult la ea? Atitudinea ei copilaroasa, sa nu uitam ca si in interviul pt revista a subliniat acest lucru.
Ne dorim ca si in cartea ei sa iasa in evidenta si implicit Can sa regaseasca starea asta a ei.
Ai perfecta dreptate, de stilul ei copilăresc și diferit s-a îndrăgostit.

Sorescu Carmen Nicoleta

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
411.27
Fan Adevărat!
18.00 Puncte
Este unul din momentele preferate din film.
Da, Can s-a îndrăgostit de puritatea ei, de zâmbetul ei copilăresc .
Nu spunea Can la interviul luat la sala de sport ca femeia care îl va face sa se gândească la căsătorie trebuie sa fie copilăroasă, înțelegătoare, și mirosul (parfumul) sa-l învăluie sa-l facă sa se simtă acasă oriunde ar fi etc.

Al bittar Nura

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
243.82
Fan Adevărat!
56.00 Puncte
Sunt și eu de aceeași părere