• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Vand Vand conturi NETFLIX : HD /UHD

Buy now for 10.00 EUR
You don't have the permission to purchase

JoKeR

Member
Registered
Oracol (XOR)
28.11000000
Salutare.

Vand conturi NETFLIX : HD /UHD

Preturi.
Pret: 10 € HD (vizionare pe 2 ecrane simultan, format HD)

Pret: 15 € UHD 4K (vizionare pe 4 ecrane simultan, include HD și Ultra HD )

Preturile afisate mai sus sunt pentru perioada de 1 An. Un an de zile eu va voi garanta conturi NETFLIX .

Un cont poate functiona fara probleme o luna/ doua / trei....sau poate o saptamna / doua / trei.

Cand un cont nu mai functioneaza din anumite motive..il voi schimba cu unul exact a fel.

Conturile sunt crackuite de mine personal si se ofera un cont la o singura persoana.

Pentru conturi valabile o luna Pretul este de : 1.50 € (HD ) 2 € (UHD)

NOTA

Un cont sa functioneze mult si bine NU.. trebuie sa schimbati : Email & pass

Puteti sa va alegeti ce limba doriti voi.

Daca aveti intrebari sau nelamuriri ..puteti posta mai jos / PM sau Telegram:
Code:
https://t.me/joinchat/HRep70Ie05ZI_XQWu0_ksA
Multumesc si Numai Bine.

NicolaeP

Global Moderator
Staff member
Global Moderator
Oracol (XOR)
4,087.98000000
Salutare.

Vand conturi NETFLIX : HD /UHD

Preturi.
Pret: 10 € HD (vizionare pe 2 ecrane simultan, format HD)

Pret: 15 € UHD 4K (vizionare pe 4 ecrane simultan, include HD și Ultra HD )

Preturile afisate mai sus sunt pentru perioada de 1 An. Un an de zile eu va voi garanta conturi NETFLIX .

Un cont poate functiona fara probleme o luna/ doua / trei....sau poate o saptamna / doua / trei.

Cand un cont nu mai functioneaza din anumite motive..il voi schimba cu unul exact a fel.

Conturile sunt crackuite de mine personal si se ofera un cont la o singura persoana.

Pentru conturi valabile o luna Pretul este de : 1.50 € (HD ) 2 € (UHD)

NOTA

Un cont sa functioneze mult si bine NU.. trebuie sa schimbati : Email & pass

Puteti sa va alegeti ce limba doriti voi.

Daca aveti intrebari sau nelamuriri ..puteti posta mai jos / PM sau Telegram:
Code:
https://t.me/joinchat/HRep70Ie05ZI_XQWu0_ksA
Multumesc si Numai Bine.
Asteptam de ceva timp acest post!
Doresc sa achizitionez un cont pentru test din cele valabile 1 luna. Trimite te rog adresa paypal pe PM

JoKeR

Member
Registered
Oracol (XOR)
28.11000000
Am si eu o intrebare: Serialele sau filmele care sunt difuzate sunt traduse in limba romana? Si acestea se pot vedea doar pe laptop/calculator? Sau merg si pe LCD/Plasma care au internet.
Serialele si filmele care sunt difuzate de Netflix pe Romania , da au subtitrarea in limba Romana.
Poti viziona de pe orice device. Telefon, PC , Laptop , SmartTV...cam orice.
Daca ai un SmartTV 4K ..atunci recoman Netflix UHD pt o vizualizare mai buna.

Archangel Michael

Administrative
Staff member
Oracol (XOR)
100,410.23000000
Serialele si filmele care sunt difuzate de Netflix pe Romania , da au subtitrarea in limba Romana.
Poti viziona de pe orice device. Telefon, PC , Laptop , SmartTV...cam orice.
Daca ai un SmartTV 4K ..atunci recoman Netflix UHD pt o vizualizare mai buna.
Am inteles, asta ma interesa pe mine daca are subtitrarea in romana, si voi lua si eu un pachet HD pentru laptop insa dupa data de 10 noiembrie,
Functia de editare nu este posibila deoarece sunt useri care fac posturi si dupa aceea intra dupa ceva timp si isi pun linkuri sau fac spam pe postarile vechi. Toate forumurile mari sunt asa si alte retele de socializare cum ar fi Telegram.
Voi reveni cu anumite setari pe viitor astfel incat sa se poata face editari la postari noi pentru ca exista posibilitatea sa dai rapid post replay si sa vezi dupa aceaeia ca ai ceva greseli.