1.09 Puncte = 1 Vella / Vella = 0.0000416458 Bitcoin (BTC) si 67.09 Doge

Group statistics

Members:
853
Threads:
767
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Yemin Primul sezon tradus in totalitate : In curand si Sezonul 2

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,038.17
Fan Adevărat!
182.00 Puncte
Issa prinderea de mână e în camera dar gata ma-ți convins nu a fost nimic în noaptea nuntii, faza când ea și-a amintit noaptea nuntii cred că a fost din cauza că îi dăduse mâna în aceea seara și nu s-a gândit la ce se v-a întâmplă cu ea, exact cum ea a și zis, iar acum îl refuza pentru că se gândește și la ea, nu mai vrea să experimenteze ceea ce a experimentat deja dându-i mâna în aceea seară, doar că încă nu am deslușit faza cu jurământul, el se referea ca și cum ar fii atins-o sau traducerea nu era așa bună?
Mariuca eu amintirea ei am facut asocierea cu faptul când baba a venit la ea în cameră și a amenintat-o înainte de nunta ști că ea a ezitat apoi după spusele babei ,chiar tatăl lui Emir a intrebat de ea,unde este ,și m am gândit că s-a dus Emir și a făcut o sa se razgandeasca și să vină, dandui mana ,de aici și amintirea ei....Asa am perceput o eu.........apoi spusele lui ca nu o va mai atinge niciodată și pe mine m a făcut confuză pe moment dar apoi când Reyan în alte mom ia spus că nu i leagă decât un act....iarăși mi-a dat convingerea că de fapt intre ei nu a fost nimic...

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
874.13
Fan Adevărat!
70.00 Puncte
Mariuca eu amintirea ei am facut asocierea cu faptul când baba a venit la ea în cameră și a amenintat-o înainte de nunta ști că ea a ezitat apoi după spusele babei ,chiar tatăl lui Emir a intrebat de ea,unde este ,și m am gândit că s-a dus Emir și a făcut o sa se razgandeasca și să vină, dandui mana ,de aici și amintirea ei....Asa am perceput o eu.........apoi spusele lui ca nu o va mai atinge niciodată și pe mine m a făcut confuză pe moment dar apoi când Reyan în alte mom ia spus că nu i leagă decât un act....iarăși mi-a dat convingerea că de fapt intre ei nu a fost nimic...
Nu, el nu s-a dus după ea în ziua nuntii, ea a venit la nunta doar pentru că a făcut acel jurământ, atât, iar în legătură cu noaptea nuntii cred că ai dreptate, cum am putut uita că au zis că doar un act îi leagă, deci e logic nu cred că a fost ceva, acum sunt sigură defapt, mulțumesc că mi-ai amintit