1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
860
Threads:
922
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Yemin Primul sezon tradus in totalitate : In curand si Sezonul 2

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,394.98
Fan Adevărat!
240.00 Puncte
E: I'M so affected,,,,,On one hand,that man's statement,, conspiring evidences against babam,That text message,,,,,, ,n on the other hand, Babam, my emotions,,,,, I know that my baba is not such a person. My inner voice, inner voice keeps shouting, he hasn't done this. Sometimes, I miss old times so fondly. Those days being a kid wen I thought, riding on babam's back, nothing would ever happen to me. Even though I troubled him,I knew he would be there behind me,whenever I needed him. Yes I knew, moreover,,,,, TRUST,,,besides, I felt a weird peace of mind. Can u imagine, even if angry at me....MY BABAM WAS THE MOST HONEST N RIGHTEOUS MAN OF THE WORLD, I HAD EVER SEEN! ALWAYS does the RIGHT,,,NEVER DID any WRONG! Even when I had a fight /argument with him, I knew he would end up being Right! Sometimes, mom used to hide my mischief n lie,so that our fight dsnt get prolonged. Babam stared at me, as if I shattered his dreams, I used to hang his canestick(unaudible/approx). I ADMIRE HIS HONESTY...... Now, possibility of this mishap, moreover on such a matter,is unbelievable..... I can't believe he's detained in a cell.....that to, against mom,,,,suspected for, trying to shoot one's wife of 30 years...... Babam is helpless in the lockup, Mom wounded, suna remains sick unsuccedingly.....Everything presses on me....presses, presses! R: It will pass......WE will cope with this too,I know. ####Zafar calls#####
R: Won't u answer it?
E: Yes,zafar...........ok,we'll talk in detail.
Mersi mult , Alle ❤

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,394.98
Fan Adevărat!
240.00 Puncte
Buna ziua, fetele!
Nu o sa prea pot sa intru saptamana asta am musafiri si imi ocup tot timpul cu ei si cu munca dar imi este dor de voi . Cu raceala sunt ok dar am musafiri nici macar episoadele de saptamana asta nu am reusit sa le vad. Chiar imi cer scuze ca nu sunt cu voi . Va pup pe toate ❤❤❤❤
Bună Oana ! Stai linistită, mă bucur că ești bine ❤ ai timp sa recuperezi ❤

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Buna ziua, fetele!
Nu o sa prea pot sa intru saptamana asta am musafiri si imi ocup tot timpul cu ei si cu munca dar imi este dor de voi . Cu raceala sunt ok dar am musafiri nici macar episoadele de saptamana asta nu am reusit sa le vad. Chiar imi cer scuze ca nu sunt cu voi . Va pup pe toate ❤❤❤❤
Te așteptăm înapoi, spor la treabă când ai musafiri trebuie să fii mai activa :)

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,394.98
Fan Adevărat!
240.00 Puncte
Alle te rog:)

E: It's slander you said...believe me you said...I believed you. Why didn't you tell me this? You will pay for what you did baba.
R: There has to be a logical explanation for this confession.
E: Didn't we hear the same thing?
R: My uncle will never do such a thing.
E: They said there is evidence...evidence.
N: This fight has taken too long. Tomorrow let's have a beautiful meal together, what do you think?
K: A meal of reconciliation.
E: If you weren't near me...I would be unhappy always.
R: It's like missing my other half..can't smile...can't breathe.
K: Taci...go back to the house.
T: Did something happen?
K: Go back to the house, Taci!
C: That man...wants to tell something about his family...early tomorrow morning we will meet with his wife (???)

AllieM

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Oracol (XOR)
1,355.15
Fan Adevărat!
440.00 Puncte
@Issabella
Emir: Ai spus că a fost o calomnie, mi-ai spus să te cred, iar eu am făcut-o! De ce nu mi-ai spus asta?
Emir: Vei plăti pentru tot ce ne-ai făcut, tată!
Reyhan: Sigur există o explicație pentru recunoașterea lui.
Emir: Nu am auzit amândoi același lucru?
Reyhan: Unchiul meu nu ar putea face așa ceva!
Emir: Există dovezi în mâinile lor! Dovezi!
Emir: Dacă nu sunt lângă tine vei fi nefericită?
Reyhan: O parte din mine va fi mereu incompletă! Nu aș putea zâmbi, respira....
Cavidan: Și dacă această persoană a spus ceva familiei sale? Mergi mâine și vorbește cu ei...

(acesta este trailer-ul tradus, bună dimineața tuturor!)

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
1,394.98
Fan Adevărat!
240.00 Puncte
Promo ep 95
Traducere:

E: În această viaţă este de ajuns că eşti cu mine. Cât timp mâna ta e în a mea, pot trece peste orice.
H:Aş vrea să urmăresc un cont bancar....numele este Cemre Saygin.
K: Acum câteva zile am văzut un bărbat pe lângă casă.
T:prietenul surorii Oya...
K: Aşadar nu are nici o legătură cu Narin?
C: Ştiu că Hikmet urmăreşte ceva.
E: mamă....
Bătrânul: Doamna Cavidan a vrut asta.
T: nu am ştiut ce să fac.
H: Eşti foarte rea!! Dar jocul tău s-a terminat, Cavidan. Nu eu voi merge acolo unde aveai de gând să mă trimiţi, ci tu.

Mulțumim Alle❤

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
475.91
Fan Adevărat!
61.00 Puncte
Promo ep 95
Traducere:

E: În această viaţă este de ajuns că eşti cu mine. Cât timp mâna ta e în a mea, pot trece peste orice.
H:Aş vrea să urmăresc un cont bancar....numele este Cemre Saygin.
K: Acum câteva zile am văzut un bărbat pe lângă casă.
T:prietenul surorii Oya...
K: Aşadar nu are nici o legătură cu Narin?
C: Ştiu că Hikmet urmăreşte ceva.
E: mamă....
Bătrânul: Doamna Cavidan a vrut asta.
T: nu am ştiut ce să fac.
H: Eşti foarte rea!! Dar jocul tău s-a terminat, Cavidan. Nu eu voi merge acolo unde aveai de gând să mă trimiţi, ci tu.

Mulțumim Alle❤
❤️❤️❤️❤️❤️
Acum dansez fetele :D, dar sper să rezolve Hikmet și sa nu intervină altceva dar eu cred ca rezolva pentru ca Hikmet nu are ce cauta la închisoare numai că baba cred că v-a rămâne la conac dacă nu aduce pe altcineva în film pentru obstacole