1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
957
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Yemin Primul sezon tradus in totalitate : In curand si Sezonul 2

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
670.15
Fan Adevărat!
47.00 Puncte
cica peste 400 de episoade.......:D:D
mai bine hai cu lalaiala mai departe se ia dupa astia cu telenoele sau poate ajunge sa fie ca astia cu tanar si nelinistit face copii in doua sezone apoi creste copii in alte dou creste si aia si tot asa se naste tanar si nelinistit versiunea turca :D

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
mai bine hai cu lalaiala mai departe se ia dupa astia cu telenoele sau poate ajunge sa fie ca astia cu tanar si nelinistit face copii in doua sezone apoi creste copii in alte dou creste si aia si tot asa se naste tanar si nelinistit versiunea turca :D
:D:D:D:D
Oana așa că eu nu m-am uitat, ma uit la asta :D:D:D:D

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
195.87
Fan Adevărat!
257.00 Puncte
S-A făcut oferta pentru sez 3
Este oficial vom avea sezon 3

Yemin -Juramânul ,a fost reînnoit pentru un al treilea sezon Pe Kanal 7 din Turcia ,după succesul primului și al doilea sezon transmis de-a lungul anului 2019.
Seria de dramă zilnică , produsă de Karamel Yapim , a marcat raitingurile record după record pentru postul de televiziune gazdă de la lansarea din februarie a acestui an ,iar acum a început să facă valuri pe piața internațională . Au realizat deja vânzări în România, Lituania , India, Polonia și Georgia ,cu un lanț de alte teritorii care stau la coadă pentru a achiziționa seria în urmă Mipcom.
Succesul ,atât pe plan intern , cât și internațional , a văzut drama romantică reînoită "Jurământul a înregistrat o creștere masivă de distribuire pe piață pentru Kanal 7,iar posturile de televiziune internaționale au luat în seamă acest lucru.

Confirmarea peste celor 400 de episoade care vor urma să fie completate până în primăvara anului 2021 oferă cumpărătorilor internaționali o garanție a unui produs de calitate ,de lungă durată ",declară Handan Ozkubat ,directorul dramaturg de la Eccho Drepturilor . Turkishdrama, caramel
Drepturile Eccho / Stockholm

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
Oare sa fie adevarat ? Să se căsătorească Emir cu Cemree?:rolleyes:
Unde scrie asta?
Ce am citit eu aici zice doar de Cemre și Cavidan. Ca publicul sa întrebat mereu dacă Cavidan e bună sau rea, că Cavidan cât timp a a fost /este cu Cemre nu a vrit ca Emir și Reyhan să divorțeze dar dintr-un anumit motiv când o vede pe Reyhan se enervează și o doare dar nu înțeleg ce vrea sa 9zca prin asta

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
160.44
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
Mai zice ca audienta gândește ca Cemre și Cavidan au avut o înfruntare :rolleyes:. Ca Cemre când nu era Cavidan o vb de rău și ca dupa Cavidan sa întors împotriva ei (ăsta nu a ținut prea mult din perspectiva mea).
Mai zice de Cavidan că îi pare rău pentru Emir și ca publicul așteaptă o mișcare din partea lui Narin și a Oyei