1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
862
Threads:
954
Discussions:
15
Photos:
12

Latest posts

Group events

Pasarea Matinala

Yemin Primul sezon tradus in totalitate : In curand si Sezonul 2

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
190.84
Fan Adevărat!
257.00 Puncte
Va pup fetele cel mai ingrozitor scenariu e sa se casatoreasca cu Cemre sper doar sa nu faca ca si cu adini sey koy doar la sf serialului sa fie impreuna si apoi cine stie sa i omoare si pe ei ca de la ei ne putem astepta la orice
Bună, Oana ❤! Si noi te pupăm, să sperăm că nu va fi așa :)

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
190.84
Fan Adevărat!
257.00 Puncte
Promo ep 113
Traducere:
E: Nu reuşesc...nu pot să opresc furia din interiorul meu
R: Soră Melike, eu sunt, Reyyhan.
E: Ce trebuie să facă Zeynep acolo? Nu e aceasta casa ei?
Cav: Dacă ea vrea să stea cu Reyhan....
E: În nici-un caz. E imposibil. Nu voi aştepta să aibă doamna chef ci mă voi duce chiar eu după ea.
M: Ar fi o scuză ca să o vadă pe Reyhan.
Femeie: Eşti foarte norocos domnule Kemal. Doamna Narin e o femeie minunată şi o mămică deosebită.
N: Chiar jucăm aşa bine?
K: Oare exagerează aşa mult? Nu înţeleg.
E: Nu ai niciun drept să o ţii aici. Tu poţi face orice vrei dar nu-ţi voi permite să o urmăreşti pe Zeynep.
E: (Reyhan leşină): Nu! Nu!

Maria Colceriu

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
151.26
Fan Adevărat!
62.00 Puncte
FETELOR DE CE NU MAI SUNT COMENTARII ESTE TOTUSI UN SERIAL BUN CAM MULTA DRAMA DAR LUCRURILE TB SA SE SCHIMBE. IN ORICE RAU EXISTA UN BINE SI NOI ASTEPTAM ACEL BINE
Rodica nu se uita multă lume la el, eu una mă uit doar la secvențe când mă pun seara în pat, în rest nu prea mă mai atrage, struțul și baba mă enervează la maxim și acum relația dintre Emir și Reyhan nu mă atrage deloc. Amândoi suferă ca niște idioți :D

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
190.84
Fan Adevărat!
257.00 Puncte
Promo ep 114
Traducere:

R: Cum am ajuns aici?
Asistentă: dl Emir v-a adus.
O: Fratele meu drag, ce se întâmplă?
C: Hikmet??
O: Vei fi bine frate.
C: Familia asta are nevoie de tine
R: Nu e nevoie, voi avea eu grijă.
E: Mă ocup eu. Poftim.
R: Te rog...ne-am separat
K: Când te-am întâlnit am aflat că ești o evadată, că ești o hoață. Dar mi am dat seama că nu ești una dintre aceste lucruri. Când o să-mi spui adevărata ta poveste?
S: Tatăl tău în mod deliberat nu mănâncă.
E ca o sinucidere. El nu vrea să trăiască ....singura şansă pt ca tatăl tău să trăiască e Reyhan. Doar ea te poate ajuta. Reyhan să stea aici, lângă el

OanaAlyna

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
669.62
Fan Adevărat!
47.00 Puncte
Ai dreptate Maria exact asa fac si eu am inceput sa nu ma mai uit la tot ep ci doar la ei ca ma enereaza la culme si ma enerat la culme si faza cu Zeynep nu inteleg de ce a lasato pe cea care a salvato de batai si de alte lucuri rele si a plecat la conac inteleg ca si Emir o iubeste dar Reyyhan a facut enorm de multe lucuri pentru ea ca sa plece si sa o lasa si ea singura, urat din partea ei deloc nu mi a placut.

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
190.84
Fan Adevărat!
257.00 Puncte
Promo ep 115
Traducere:

E: Nu te aştepta să aduc înapoi în casă o femeie care a zis că nu mă mai vrea. Nu îmi cere sā fac asta, tată, nu pot!
C: Trebuie să găsim un loc bun care să aibă grijă....
E: Ce azil? Nu reuşim noi să avem grijă de el şi vor reuşi alţii?
C: Vei mânca asta...te hrănesc cu mâinile mele chiar dacă nu vrei. Sluga aia nu are ce căuta înapoi
Z: Vrea să fie tot mai bolnav astfel încât Reyhan să se întoarcă....sunt sigură
O: Scapă de starea asta Emir....fratele meu e tot mai rău....trebuie să găsim o cale.
E: Nu mai pune întrebări niciodată...vreau să merg mai departe cu viaţa mea....şi tu ar trebui să faci la fel. Aşa a zis!

Issabella

Well-Known Member
Contributor
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
190.84
Fan Adevărat!
257.00 Puncte
scenarista se joaca cu noi vrea raiting dar prea multa drama cred ca raitingul va scadea . sa speram ca tine cont. se intoarce reyhan la conac ptr unchi cred ca lucrurile se vor indrepta. nu stiu asteptam
Scenarista dorește m ai multă cantitate decât calitate ,din păcate :(