1.37 Puncte = 1 Vella / Vella= 0.00002667583 BTC si 43.2183406114 Doge

Group statistics

Members:
867
Threads:
1009
Discussions:
16
Photos:
12

Latest posts

• FAZAN
  • Fazan

Group events

Pasarea Matinala

ZAMBITI VA ROG !!!

Gigi

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Donator
Oracol (XOR)
440.65
Fan Adevărat!
3.00 Puncte
Haideți să facem un alt final .. fiecare sa scrie un alt final.. ce credeti ca s-ar fi intamplat daca avea proviziile la el ?
...am rămas ca o stană de piatră, stupefiat de cele ce auzeam, uitându-mă după ea cum urcă scările - am urcat și eu, am ajuns-o din urmă am întors-o spre mine și i-am spus - mă căsătoresc cu sora ta pentru că o iubesc și știu că ea e jumătatea mea așa cum știu că tu ești nu numai sora ei ci și a mea, așa că te rog, dacă îți iubești sora la fel de mult ca mine, să ne imaginăm că acest dialog nu a avut loc niciodată iar noi doi vom fi cei mai buni frați-prieteni.

Chitibus

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 50
Oracol (XOR)
165.27
Fan Adevărat!
30.00 Puncte
Pfff ..
....am rămas ca o stană de piatră, stupefiat de cele ce auzeam, uitându-mă după ea cum urcă scările - am urcat și eu, am ajuns-o din urmă am întors-o spre mine ... si dupa ce mi-am petrecut ultimul "zbor" prin cele mai frumoase răsăritul , gândind că această a fost ultima mea zi de burlac cobor scările încetișor fara sa imi trezesc frumoasa ispita, si in dreptul usi , imi amintesc ca parcasem masina pe o stradă laturalnica, .. ies prin curtea din spatele grădini fiindca acolo am "pitit" mașina dar surpriza..
Masina nu era acolo unde o lăsasem .. ajung acasa într-un taxi .. imi gasesc socrul pe divan care imi zice .. Nu esti primul si nici ultimul care ai picat testul .. hai la un pahar ca trebuie sa plănuim totul pentru schimbarea numelui miresei ... vei deveni al 5 ginere pentru fata mea cea mică ...

Anghel Claudia

Well-Known Member
Fan Adevărat!
Registered
Top 100
Oracol (XOR)
59.92
Fan Adevărat!
8.00 Puncte
...am rămas ca o stană de piatră, stupefiat de cele ce auzeam, uitându-mă după ea cum urcă scările - am urcat și eu, am ajuns-o din urmă am întors-o spre mine și i-am spus - mă căsătoresc cu sora ta pentru că o iubesc și știu că ea e jumătatea mea așa cum știu că tu ești nu numai sora ei ci și a mea, așa că te rog, dacă îți iubești sora la fel de mult ca mine, să ne imaginăm că acest dialog nu a avut loc niciodată iar noi doi vom fi cei mai buni frați-prieteni.
nu prea cred ca ar spune vrun barbat asa ceva